Wyślij maila
[email protected]
Tutaj Jesteśmy
Suwałki, Jana Matejki 12
Zadzwoń
0048-555093211
Godziny otwarcia
Pn-Pt: 8-16.00

Poznaj Riverbed

Nasi klienci są zawsze na pierwszym miejscu.wiemy, że bez ciebie, naszych klientów, nie byłoby nas, gdzie jesteśmy.staramy się uczynić twoje doświadczenia z nas jest tak przyjemnie i spokojnie, jak to możliwe.w związku z tym musimy stworzyć stronę internetową, która jest bardzo łatwe w użyciu i w pełni informowany personelu, który pragnie pomóc w każdy możliwy sposób.
rabatu hurtowego mamy prawie 30 lat doświadczenia w branży.możesz być pewien, że gdy kupują od nas, że kupują firmy, która zna ten interes z aktywów, lepiej niż ktokolwiek.
mamy marki na szczyt mody.jest bezpośrednim produkcji, która może monitorować jakość naszych produktów.sprzedajemy tylko wysokiej jakości produktów, przy możliwie najniższych cenach.zawsze się zmieniamy nasze linie produktów na bieżąco z modą.
jesteśmy przy użyciu bezpiecznego systemu płatności, który zapewnia ochronę ich transakcji finansowych i delikatne informacje.


Obsługa klienta i zamówienia przez internet


(1) wyboru produktów (odpowiednie ilości, rozmiarów itp.), że chcesz kupić, dodaje się pozycję, w twój wózek.
(2) kliknij na kasie guzik.
(3) potwierdzenie dostarczenia informacji.możesz przejść do kasy.
(4) można potwierdzić informacji o płatnościach i wybrać metody płatności.
(5) zmianę kolejności informacji przed wysłaniem.
jeśli nie możesz znaleźć odpowiedź, chcesz wyżej, pamiętaj, że zawsze jesteśmy tu, by ci pomóc, cokolwiek się stanie, wyślij nam e – maila, odpowiemy na wszelkie sprawy i pracować z tobą, żeby to rozwiązać, wiadomości e – mail, są zazwyczaj odpowiedziała, że nie więcej niż 24 godziny.